Wyjazdy integracyjne (tylko dla grup)

Wydaje się, że trudno o coś bardziej odległego od wyjazdu integracyjnego niż wyjazd w rytmie slow travel. Przecież wyjazd integracyjny to podróż pełna akcji, podczas gdy slow travel jest jak  leniwe niedzielne popołudnie. Jednak my pokazujemy, że jest wręcz przeciwnie. Organizujemy wyjazdy integracyjne od ponad 20 lat i wiemy, że to, co jest w nich najważniejsze, to motyw przewodni i  ciekawy scenariusz. Zamiast zawodów w „przeciąganie liny”, proponujemy np. foto safari, w towarzystwie  prawdziwych pasjonatów przyrody, na podglądanie dzikich zwierząt, a dla osób  spragnionych wrażeń proponujemy np. tropienie wilków w ich naturalnym środowisku. Zamiast „wieczornej popijawy” zapraszamy na warsztaty sommelierskie na których nie tylko nauczycie się odróżniać różne szczepy winorośli, ale też dobierać odpowiednie wino do różnego rodzaju potraw.  Czy jest coś co bardziej integruje niż wspólny posiłek, na który składają się dania własnoręcznie przygotowane na warsztatach kulinarnych? Pomysłów na takie „zamiast” mamy setki.

Zapewniamy zakwaterowanie w hotelach butikowych, pałacach, willach, siedliskach, posiadłościach, na farmach, folwarkach, w ciekawych gospodarstwach agroturystycznych i apartamentach.

Polecamy sprawdzone restauracje oferujące dania oparte na lokalnych produktach wysokiej jakości.

A nasi lokalni przewodnicy, to ludzie zakochani w swoich „małych ojczyznach”, z pasją  ukazujący ich piękno i niepowtarzalność.

Jeśli  Wasza firma włącza się w działania typu CSR (Program korporacyjnej odpowiedzialności społecznej) dajemy wam okazję do pomocy  władzom lokalnym w rozwiązaniu jednego z wielu problemów, z którymi borykają się na co dzień. Taka „Mała Orkiestra Codziennej Pomocy”, do której i Wy możecie dołożyć swoją cegiełkę.